Modeli nga Tropoja: Ju tregoj natën që kalova në shtrat me deputeten shqiptare

loading...

mo_1457519853-5225478

loading...

Pas Xhesika Ndojit, një tjetër histori rozë po fillon të bëjë bujë në Shqipëri. Modeli nga Tropoja, Alesio Alia, në një intervistë ër revistën ‘Story’ ka rrëfyer një histori romance me një deputete shqiptare.

Modeli tropojan ka treguar detaje nga nata e nxehtë që kaloi me deputeten e Parlamentit të Shqipërisë. Historia e Alesios ka “pushtuar” kopertinën e revistës rozë, por mbetet për t’u lexuar në brendësi se cili është emri i deputetes shqiptare.

Më herët, edhe këngëtarja Xhesika Ndoji u bë protagoniste pasi deklaroi në media se një deputet i Shqipërisë i kishte propozuar për të kaluar një natë me të.

Mesa duket, personazhe nga bota e showbizit po fillojnë të nxjerrin pak e nga pak romancat dhe historitë e tyre seksuale me deputetë/e të Shqipërisë.

r_1457519838-694637

loading...