Mihrije Braha tregon se kush ia dhuroi 1 milion dollarë për ta kaluar natën me të (VIDEO)

Mihrije Braha, është njëra ndër këngëtaret e cila është shumë e kërkuar nëpër dasma dhe ahengje të ndryshme.

Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në edicionin festiv të emisionit Express Rozë, ku ka treguar shumë ngjarje që i kanë ndodhur.

Se kush ka qenë personi që ia dhuroi 1 milion dollarë për ta kaluar natën me të e mësoni duke shikuar edicionin festiv të Express Rozë.