Mësuesja shtrohet në spital, ja çfarë i “ngeci” në të pasme

m_1475756853-787930-530x300Një mësuese praktikante në Britaninë e Madhe është shtruar në spital pasi i ngeci vibratori në të pasme.
Ajo ishte duke u “kënaqur” por lodra seksuale i ngeli brend.a

Emma Phillips tha se “mund ta ndjente vibratorin që i dridhej brenda”.

Pas një orë tentativash ajo me të dashurin e saj nuk arritën të nxirrnin lodrën dhe telefonuan ambulancën.

Duke qenë se ishte e pamundur të nxirrej me dorë, u bë një ndërhyrje kirurgjikale për të nxjerrë lodrën 17 centimetra.m_1475756843-7160550