Messi kalon pushimet me ‘loçkën’ e tij Thiago

Messi
Lionel Messi është duke i shijuar ditët e fundit të pushimeve në Ibiza, para fillimit të përgatitjeve me Barcelonën. Dhe, futbollisti më i mirë në botë po e bën këtë me njerëzit më të dashur.
Ylli argjentinas e ka postuar një fotografi në rrjetin social kinez Tencent Weibo një fotografi me djalin e tij, ‘loçkën’ e tij Thiago, i cili shihet se është rritur paksa. Të gjithë shpresojnë që Thiago t’i afrohet sadopak cilësive të babait, kur të rritet. /LajmeOnline/