Messi, i ftuar VIP në ‘Partyn’ e Ronaldos


Para se të udhëtonte drejt Chicagos, ku e zhvilloi ndeshjen për bamirësi, Leo Messi kishte udhëtuar drejt Las Vegasit për të marrë pjesë në një ndejë të organizuar nga Ronaldo. Nuk po flasim për portugezin Cristiano, por për legjendën braziliane Luis Nazario da Lima, në një hotel mjaft luksoz.
Ronaldo1
Ish futbollisti i Barcelonës, Real Madridit, Interit dhe Milanit e kishte zgjedhur hotelin Encore, i cili është pjesë e resortit Steve Wyn, ku dhoma më e lirë kushton 300 dollarë.
Ronaldo2
Në këtë ‘party’ mori pjesë edhe një tjetër ish futbollist, Djalminha. Ndeja ka vazhduar gjatë tërë ditës, ku nuk mungoi alkooli, vallëzimet dhe seksi. /LajmeOnline/
Ronaldo3