Mësojeni se vajza dhe motra e kujt është kjo bukuroshe (Foto)

aaaa
Albatrit Muçiqi për ata që nuk e dinë ka edhe 2 motra më të vogla se ai.
E ajo që ka rënë në sy kohët e fundit, është motra e tij Albiona, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundmi ka qenë pjesë e faqes së grimeres së famshme Sellma, pasi është rregulluar aty për një event.

Albiona duket shumë bukur edhe në fotografitë tjera të cilat ajo i ka publikuar në profilin e saj në Instagram.

Albiona është vajza e Nystret dhe Merita Muçiqit.
aaa_1457594692-7660921

alb

aa_1457594699-4617650