Merreni këtë pije në mëngjes dhe të nesërmen do të ndiheni 20 vjet më të rinj


Qumështi i artë është pije e përbërë nga përbërës natyralë dhe është një nga pijet më me shumë benefite për shëndetin.

Përbërësit:

1 filxhan qumësht bajame

1 lugë gjelle vaj kokosi

1 lugë gjelle mjaltë

¼ e lugës së gjellës shafran indie

Përgatitja

Përzini të gjithë përbërësit përveç mjaltës dhe vlojini në temperaturë të mesme. Në fund shtoni mjaltin.

Merreni çdo mëngjes.
te r