Merr fund lidhja Bradley Cooper me Irinën, ja me cilën modele shoqërohet aktori (FOTO)

Aktori Bradley Cooper është parë më modelen e njohur Naomi Campbell.
Duket se lidhja mes tij dhe supermodeles Shayk ka marrë fund, kjo pasi çifti nuk janë parë më bashkë në daljet e tyre që nga janari.

41-vjecari është parë i veshur në rroba sportive nën shoqërinë e 45-vjecares Naomi, teksa udhëtojnë bashkë me makinë dhe më pas ulen në një restorant.

31AA231E00000578-3471719-image-a-79_1456860866835-1-131AA22DA00000578-3471719-image-m-52_1456859547757-131BE0FA400000578-3471719-image-a-78_1456860860754-634x478