Menduat se Alban Skënderaj ishte bashkëshorti ideal? Shikoni se si sillet me Miriamin

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë një nga çiftet më të dashura të showbizit shqiptar. Ata shpesh etiketohen si çifti ideal dhe dashuria që kanë për njëri-tjetrin gjithnjë ka qenë e dukshme.
Por këngëtarja bukuroshe na ka treguar një detaj për bashkëshortin e saj, i cili gjatë kohës që ndodhet në studio është gjithmonë shumë serioz.
“Në studio gjithmonë bëhet shumë serioz”, shkruan ajo me humor bashkangjitur fotos së postuar në Instagram.
Foto me poshte :