Mendonte se po bënin “selfie”, kur shtanget nga një befasi! (Video)

Passport.jpg1

Rastin që të bënte një “selfie” të këndshme në çift, e “zhvilloi” në një nivel më të lart. Kenny Mercier u bë kinse ka probleme me opsionet e telefonit, në kohën kur donte të shkrepte fotografinë me Lisa Hollowayn.

Burri 33-vjeçar nga Troy i Michiganit, preku opsionin e regjistrimit të videos e jo atë të fotografimit, ndërsa i propozoi të dashurës martesën, transmeton Telegrafi.

Kjo e fundit, që është dy vite më e vjetër se i dashuri i saj, befasohet dhe mbetet pa fjalë.

“A e ke seriozisht? A është kjo e vërtetë?”, është pyetja që e bëri Lisa e hutuar nga propozimi. Duke qarë ajo thotë: po! /Telegrafi/