Mendoi se mori dhuratë nga i dashuri: Kur e hapi kutinë bërtiti deri në qiell, tmerr! (VIDEO)

Një djalë i ri, mashtroi vajzën, dhe veprimi i tij ishte krejtësisht i pazakontë.
Dikush tjetër me siguri se do të ngurronte ta bënte, por ai veproi i qetë duke e përgatitur mirë “befasinë” për të dashurën e tij, shkruan gazetametro.net.
Ai i tha të dashurës se i kishte blerë një dhuratë, dhe i dha asaj një kuti në formë zemre. Kur ajo e hapi, bërtiti me zë të lartë.
Nga kutia e mbushur me buburrecat, insektet mbushën veturën. Vajza ishte e frikësuar, ndërsa djali qeshte derisa e kishte mbyllur veturën nga brenda.
Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon:

VIDEO