Mel B ruan formën përmes ?

Mel B thotë se seksi me burrin e saj Stephen Belafonte i ndihmon asaj ta ruajë formën e mirë fizike.

f.0710110102174_m

Vlerësuesja e spektaklit “America’s Got Talent” është martuar me Belafonte që nga viti 2007 dhe falënderon atë për formën e saj të mirë fizike dhe të shëndetshme.

“Nëse jam e sinqertë, bëj shumë stërvitje, që kërkon shumë punë dhe është e mërzitshme, dhe pastaj janë ‘sekerzise’ (ushtrimet përmes seksit)”, ka ish-anëtarja e Spice Girls./telegrafi/