Mehmet Kosova në shtrat me Sheherzadën, publikohen pamje (Video+16)

Aktorët e njohur turk Bergüzar Korel dhe Kenan Imirzalioglu ishin çifti më i preferuar i telenovelave turke.
Rolet që patën në serialin ‘Karaday’ u pëlqyen shumë nga ndjekësit kudo por rreth vetes mblodhën edhe njerëz shqiptarë të cilët u bënë fansa të tyre,
Ajo në jetën reale është e martuar me aktorin gjithashtu të njohur Halit Ergenç, mirëpo a i keni parë këto skena ‘hot’ të saj dhe Mehmet Kosovës?
Shikoni pamjet me poshte
VIDEO