Mediet angleze kritikojnë Ritën për stilin e veshjes

f1_28-rita1364467341Sao Paulo, 28 mars- Ajo shumë shpesh e ka humbur shijen për modën dhe kjo ka bërë që shumë herë të bëjë zgjedhje të gabuara, shkruan sot Daily Mail.

Të mërkurën nuk kishte ndryshim për Rita Orën gjatë një konference për “C&A” në Sao Paulo të Brazilit.

22 vjeçja vazhdoi zgjedhjen e saj abstrakte të modës pasi kombinoi një palë vesh të maceve me një setër lëkure dhe një palë pantallona bardhë e zi.

Fatmirësisht veshët e saj ngjyrë ari u kombinuan vetëm me bizhuteritë e saj që kishin të njëjtën ngjyrë.