Mediat i ndanë, por ja çfarë bëjnë Meda dhe Lulja së bashku (Video)

U përfol shumë në media për ndarjen e Medës nga gruaja, shkruan Artistët Shqiptarë.

Meda ka vite që është i martuar me Luljetën dhe kanë katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë.

Ata kanë një jetë të lumtur së bashku, por gojët e liga shpifën se mes tyre ka krisje.

Ja çfarë bënë Lulja për ti mbyllur këto gojë që flasin e lëshojnë vrerë në lidhjen e tyre.

Ajo ka publikuar një video ku shihet Meda duke kënduar e ajo duke vallëzuar, janë më të lumtur se kurrë andaj ti lëmë të qetë.

Nje mbremje e paharruar????????????

A post shared by Lule (@luljeta_pergjeqaj) on