Mediat e Ballkanit ‘çmenden’ pas shqiptares: Elegante dhe joshëse…!

Megi Luka ka lindur më 8 qershor të vitit 1996 në Durrës të Shqipërisë, ndërsa aktualisht jeton në Tiranë – shkruan portali boshnjak klix.ba për bukuroshen shqiptare.Ajo është e gjatë 178 centimetra dhe merret me modelizëm, ndërsa ne vitin 2015 e ka përfaqësuar vendin e saj në ‘Miss Universe’.

Megi e ka përfaqësuar Shqipërinë në ‘Miss Universe’Shqiptarja e bukur studion ekonominë dhe dëshiron të bëhet një sipërmarrëse e suksesshme.