Meda dhe Mimoza Shkodra bashkë (Foto)

loading...

12804155_10153932179074362_211134060_n-650x358

loading...

Këngëtari Meda dhe kolegia e tij Mimoza Shkodra, që të dy kanë arritur shumë suksese në tregun muzikor shqiptar.

Dyshja janë shumë të dashur për publikun, transmeton lajmi.net.

Ndërsa bazuar në një foto duket se ata janë edhe miq, apo ndoshta janë bashkuar për të na treguar se do të ketë ndonjë kombinim të zërave të tyre të shumë pëlqyer me ndonjë bashkëpunim.

12717106_906569209440889_187125443_n

loading...