Me trup në Maldive por me zemër në Laç: Komenti i Besit shkrin së qeshuri ndjekësit

Xhensila dhe Besi më në fund po shijojnë muajin e mjaltit. Çifti ndodhen në resortin luksoz “Four Seasons” në Maldive nga ku Xhensila ka postuar foto të mrekullueshme.
Ndërsa sot ka qenë radha e Besit për të na mrekulluar me fotot atje, por edhe pse ndodhet në Maldive, ai nuk e harron Laçin.

“Mora rrugën për në Laq o për në Laq”, shkruan Besi duke i bërë ndjekësit të qeshin. Ndërkohë që në fotografi shihet pishina e resortit dhe një pamje relaksuese.