Me thiken e marre dhurate, vret te shoqin dhe i ben foto

eanette-javellQuhet Jeanette Javell dhe eshte 42 vjec gruaja nga Suedia, e cila ka vrare te shoqin me thiken qe i kishin dhuruar per Krishtlindje.

Nderkohe qe kishte shkruar ne nje postim: “Faleminderit shume, funksionon”, duke iu referur faktit qe e kishte perdorur per t’i dhene plot 30 goditje burrit te saj. Arsyeja? Ende s’dihet. Po sikur te mos mjaftonte kaq kishte fotografuar skenen me “smartphone”.

Menjehere pas fotografimit te skenes, gruaja kishte marre makine, per te shkuar ne shtepine e disa miqve, te cileve duhet t’u kete thene: “E vrara, mbaroi!”. Tani, Jeanette eshte ne burg dhe duhet te vuaje denimin prej 15 vjetesh.