Me makina të blinduara e armë nëpër Tiranë, ja “rojet” e Emiljano Shullazit (Foto)

loading...


Në rrjetet sociale qarkullojnë foto të disa të rinjve, të cilët qarkullojnë në kryeqytet me makina luksoze dhe të armatosur.
Ata dyshohen se janë mbështetës ose “rojtarët” e Emiljano Shullazit i arrestuar tre ditë më parë për gjobëvënie.

Boldnews.al ka mundur të sigurojë disa nga këto foto ku të rinjtë shfaqen me armë të ndryshme duke lëvizur me makina luksoze e të bliduara.
o

loading...

loading...