Më këtë mësuese, askush nuk mungon në mësim por askush se ka mëndjen tek mësimi (Video)

Një video e postuar së fundmi në YouTube duket se po “thyen” rrjetin.Ajo është realizuar në një shkollë në Brazil dhe kanë mjaftuar vetëm 20 sekonda që të bëhet virale.Në të shfaqet mësuesja seksi e cila fshin dërrasën, pa e kuptuar se po filmohet nga nxënësit. Edhe pse ka pak ditë që është shpërndarë në rrjetet sociale, ajo ka marrë mijëra shikime.Nuk dihet nese video eshte e qellimshme apo mesuesja se ka pasur mendjen, por nje gje eshte e sigurt qe ne kete ore mesimi zbesoj se mungon njeri

Video