Me këtë foto Xhesika Ndoj i la gojëhapur të gjithë të pranishmit (Foto)


Bjondina superseksi, Xhesika Ndoj, mbrëmë në një klub nate në Tiranë i ka lënë gojëhapur të pranishmit. 

Bazuar në foton që ka postuar në Instagram, ajo shihet se ka qenë në qejf dhe siç zakonisht di të jetë tërheqëse, vëmendjen e ka marrë me veshjen e saj provokative.

xhesika-1-212677507_1662945237290452_1212169800_nxhesika1