‘Më duhet dashuria juaj’

Ellie m fotoKëngëtari Calvin Harris, bën mirë që videon e këngës ‘I Need Your Love’ të mos i’a tregoj të dashurës së tij, modeles Anne Vyalitsyna, shkaku i skenave të nxehta që janë aty, me këngëtaren Ellie Goulding.
Njejtë duhet të veproj edhe kjo e fundit, kur të lansohet video, të mbajë atë larg të dashurit të saj, aktorit Jeremy Irvine.
Plazhi në Majami, ishte vand-takimi i këngëtarëve, të cilët përmes aktrimit shumë të mirë, aritën që të duken si një qift i përkryer.
Goulding dhe Harris, janë miq shumë të mirë dhe besojnë që kur të lansohet kënga ‘I Need Your Love’ së bashku me video, të arrijnë edhe më shumë sukses./indeksonline/