Me bertet dhe me rrah ne rruge!!!

h77-600x400

Ju lutem anonim -pershendetje jam nje vajz 21 vjeqare historia ime eshte kjo jam ne nje lidhje qe 4 vite prej se jemi takuar gjdo gje ka shkuar mire gjithqka ka bo per mu veq mem bo tlumtur mirpo

h77-600x399

h77-1-600x481