Mc Kresha viziton fansin në gjendje kome (Foto)


Veton Kryeziu nga Xërxa e Rahovecit para pak ditësh është goditur nga energjia elektrike si shkas ka mbetur në gjendje kome.
Ai është fans i madh i reperit Mc Kresha dhe ky i fundit ka bërë një gjest shumë human për fansin e tij, shkruan lajmi.net.
Mc Kresha e ka vizituar atë në spital dhe pas vizitës Kresha tha se fansi i tij pati lëvizje të gjymtyrëve dhe për këtë gjë është shumë falenderuese edhe familja e Vetonit./Lajmi.net.
m1

m2

m3

m4

m5