Mbetet ende mister zhdukja e dy fëmijëve amerikan në Tiranë, ja ku janë parë për herë të fundit

Dy fëmijë amerikanë rezultojnë të humbur prej dy ditësh. Ata janë Kay Bailey, 17 vjeç dhe Tavish, 14 vjeç.

Nga burimet është bërë e ditur se 14- vjeçari vuan nga çrregullime mendore.

Raportohet se fëmijët janë parë për herë të fundit në zonën e Kodrës së Diellit.

Gjithashtu bëhet e ditur se djali i madh ditën që ka humbur kishte veshur këpucë kafe, bluzë me jakë ngjyrë gurëkali dhe xhinse ngjyrë blu.

Ndërsa djali i vogël Tavish, mbante veshur një bluzë jeshile.