Mavraj në xhami para ndeshjes me Maqedoninë, çfarë ka shkruar në Facebook? (FOTO)

14225335_440241566146443_5404624978206548003_n-650x358
Mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë, iu është drejtuar Xhamisë së Shkodrës në ditën e ndeshjes me Maqedoninë.
Ai fali namazin e sabahut dhe postoi një foto në Facebook.
“Fllad mëngjesi në Shkodër. I lumtur me caktimin e Zotit”, shkroi Mavraj, përcjellë “Lajmi.net”.
Ju kujtojmë që Shqipëria takohet me Maqedoninë prej orës 20:45.
viber ff