Maskë kundër rënies së flokëve

Maskë-kundër-rënies-së-flokëve--300x129Ju bien flokët? Jeni të shqetësuar?

Mos u shqetësoni, sapo kemi zbuluar maskën perfekte, çudibërëse kundër rënies së flokëve.

Kujdesuni për flokët tuaj me receta natyrore:

Merrni një banane të pjekur mirë dhe shtypeni, pastaj shtoni dy lugë vaj ulliri dhe përbërjen e përftuar aplikojeni në flokët tuaj. Mblidhini ato me peshqir të lagur dhe lëreni maskën të veprojë për një orë e gjysmë. Në fund shpëlajeni kokën me ujë dhe më pas përdorni shampon.

Më poshtë, mund të komentoni në lidhje me artikullin.


.

After 10 seconds this status will be posted on your timeline:


Title: Maskë kundër rënies së flokëve

Description:

Ju bien flokët? Jeni të shqetësuar? Mos u shqetësoni, sapo kemi zbuluar maskën perfekte, çudibërëse kundër rënies së flokëve. Kujdesuni për flokët tuaj me receta natyrore: Merrni një banane të pjekur mirë dhe shtypeni, pastaj shtoni dy lugë vaj ulliri dhe përbërjen e përftuar aplikojeni në flokët tuaj. Mblidhini ato me peshqir të lagur dhe [...]

Foto:

PostPicture

Click Here to stop it.

.