Mashtroi të dashurën kinse është duke e tradhtuar, hakmarrja e saj ishte brutale (VIDEO)

1-449-620x330-1-530x300Burri nga Shtetet e Bashkuara i njohur si Papa Crazy, e ka mashtruar të dashurën e tij të paemëruar, kinse është duke pasur aferë me një femër të quajtur Monika.
Por, partnerja tij nuk e merr si duhet mahinë dhe e rrahë edhe me rrip, transmeton Telegrafi.
Ai i ka kërkuar një miku që t’i dërgojë ‘mesazhe seksi’, ku i kërkohet takim dhe i dërgohen shumë emoji me puthje. Me të parë mesazhin, e dashura tij bëhet agresive dhe fillon ta qëllojë.
“Kush është Monika, kush të duket se jam unë,” e pyet ajo, para se të largohet nga dhoma.
Derisa ai qëndron i ulur në shtrat dhe duket se gjithçka u qetësua, ajo kthehet dhe e qëllon me rrip.
Shikoni në videon e postuar më poshtë, se si reagon gruaja e nervozuar dhe e inatosur me faktin se i dashuri po e tradhton.