Mashtroi adoleshentet dhe filmoi aktet seksuale, 23-vjeçarja bën gafën e jetës që i kushtoi rëndë (Foto)

Një 23-vjeçare ka mashtruar dy vajza adoleshente me të cilat fliste në rrjetet sociale, duke u shtirur se ishte mashkull dhe duke i bërë ato të kryenin akte seksuale në ‘Face Time’ që t’i shihte ajo.

Por nuk ka zgjatur shumë dhe mashtrimi i Emily Timms është zbuluar, duke përfunduar çështja në gjykatë.

Dy të miturat, 16 dhe 17 vjeçe , e kanë raportuar vetë rastin pasi mësuan se videot seksuale me njëra-tjetrën si dhe skenat e masturbimit, nuk po ia dërgonin një mashkulli.

Ato janë shprehu se Timms ka tentuar ti bëjë pjesë të pornografisë dhe se u ka bërë shantazh për më shumë se një vit.

Mirror shkruan se veprat penale janë kryer ndërmjet vitin 2012 dhe 2016, ndërsa pritet që të merret vendimi nga gjykata e Maidsone, Angli, pasi seanca është shtyrë për në 25 shtator.