Martohet Korabi dhe Genta

  Bëhet e ditur se gjatë mbrëmjes, mysafirët i ka argëtuar edhe vet Xeni.

  Zmadho fotografinë

  Martohet Korabi dhe Genta

  Korab Jetshi i ka thënë lamtumirë beqarisë. Ai ka lidhë kurorë me vajzen të quajtur Gentianë.

  Dasma e Korabit, i cili është djali i vetëm i këngëtarit të njohur të muzikës popullore Shkëlzen Jetishi, është mbajtur mbrëmë në “Restaurant Xeni Imperial”. Restorant është hapur së fundi nga vet Shkëlzen Jetishi.

  Bëhet e ditur se gjatë mbrëmjes, mysafirët i ka argëtuar edhe vet Xeni.

  Mësohet se çifti i ri, Korabi dhe Gentiana janë duke pritur fëmijën e parë të tyre, që edhe e ka nxitur dyshen të përshpejtojë planet për martesë.