Martohet kingu Vali Corleone? (Foto)

prokuroria-ngrit-euml-aktakuz-euml-ndaj-familjar-euml-ve-t-euml-vali-corleones_hd-780x439-650x358
Duket e pabesueshme, por në fakt mund të jetë e vërtet.
Prince Valentino Corleone, i madhi dhe i pakapshmi duket se është martuar.
Kështu së paku dallohet nga një foto që ka siguruar Telegrafi, ku vetura Jaguar e Valit është me tabelat “Urime Martesën”, që i vihet veturës me të cilën do të merret nusja.
Vali deri tani nuk ka konfirmuar ende që ka të dashur, e lëre më të flasë për një martesë!

Por, si duket Vali ka gjetur vajzën e ëndrrave, apo kjo duket vetëm një manovër e tij e fundit për të tërhequr vëmendjen.
Kingu Vali Corleone shpesh ka folur për aferat me femrat e njohura të skenës së muzikës shqiptare.