Martohet çifti i famshëm turk, dasmë përrallore (Video+Foto)

Kjo ëshët një nga dasmat e shumëpritura jo vetëm në Turqi, por dhe për gjithë fansat e çiftit të aktorëve në mbarë botën.
U martua Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcenin, duke kurorëzuar lidhjen e tyre disa vjeçare.
Ata janë një nga çiftet më të pëlqyer falë roleve të tyre në telenovvelat dramatike turke. Ceremonia u realizua në vilën “Sait Halim Paşa Yalısı” të Stambollit ku ishin të pranishëm miq e të afërm.

VIDEO