Martohet aktori i humorit “Xhoda”, prezanton për herë të parë nusen

Ky vit ka qenë plot me dasma të personave publik. Teksa prisnim dasmën e Xhensilës dhe Besit, e cila është sot, edhe aktori i humorit Irgen Çela i ka dhënë fund beqarisë.

Ditën e djeshme aktori ka mbledhur miqtë e shokët në një dasme që duket se i ka falur shumë emocione. ndërsa ka prezantuar për herë të parë për mediat dhe nusen e tij, Laura.

Të ftuarit kanë shpërndarë foto në rrjetet e tyre sociale duke përcjellë disa momente nga atmosfera e mbremjes se djeshme. Këngëtarët në dasëm kanë qenë Mariola dhe Jurgen Kacani.