Marrëveshje PS- PD, ja çfarë do të ndodhë nesër në mëngjes

Sipas burimeve zyrtare PD-PS kanë rënë dakord se nesër në mëngjes numërimi i votave në 4 KZAZ në Durrës të nisë në orën 05:00 të mëngjesit.

Mësohet se komisionerët e forcave politike kanë shfaqur shenja lodhje dhe kanë kërkuar shtyrjen e numërimit të votave për në mëngjes./joq.al