Marina i çon ftesën e dasmës motrës, reagimi i Luanës nuk pritej

Pak ditë na ndajnë nga dasma e prezantueses Marina Vjollcës dhe reperit Getoar Selimi. Gjatë këtyre ditëve ata kanë nisur shpërndarjen e ftesave të martesës, të cilat janë të personalizuara për çdo të ftuar.

Pas Albana Osmanit, ftesës e dasmës e ka postuar edhe Luana, e cila ka treguar se ftesa e saj është me petale trëndafili të ngjyrave të ndryshme.

Mishërimi i shpirtit tuaj në art i tejkaloj pritshmërie me këto ftesa të personalizuara. Jam kaq shumë e emocionuar dhe e lumtur për ju! Ju dua shumë Marina Vjollca dhe Getoar Selimi”,- ka shkruar Luana krahas fotos që ka postuar.