Marina hedh foto me motrat dhe vajzat, komenti i mbesës e “fëlliq” fare

Dasma e Marinës dhe Getoarit mbaroi, por rrjetet sociale vazhdojnë të jenë të mbushura me foto gjatë ceremonisë.
Dhe është Marina ajo që ditën e sotme ka ndarë me ndjekësit foto të njëpasnjëshme, duke prezantuar edhe familjen e saj.

Në një foto të postuar me motrat dhe mbesat, ka qenë komenti epik i mbesës së saj ai që ka rënë në sy.

Ooooh thangsha xemel esht kujtu bebja dhe per ne, ooooh xemla ti hongsha fjalet e bukra ty flm shum shpirt, i love u shum shum”, i komenton mbesa.

“Është kujtu bebja dhe për ne”, kjo është fraza që ka tërhequr vëmendjen, pasi me të vërtetë që Marina është kujtuar, por me sa duket… shumë vonë.