“Mamaja më ndau nga vajza që dua dhe tani fut dashnorin në shtëpi”, drama e Aldos nga Elbasani

Dy të rinj nga qyteti i Elbasanit kanë qenë pjesëmarrës në emisionin “Me zemër të hapur” në News 24 për të ndarë historinë e tyre.
Aldo Sabriu 25 vjeç dhe bashkëshortja e tij minorene denoncon nënën se po i shkatërron historinë e dashurisë.
Kisha hall se mos i hapja llafe gocës, ndaj i bona këto punët me familje. Po mami sa e solla në shtëpi e shante me llafe banale dhe një mashkulli i vjen turp me i thënë.
Prej saj kam përfunduar në polici. Shefi më la pa ndjenja në tokë se më godiste pambarim. Ju lutem më ndihmoni”,- tha ai live në emision.
Vazhdo leximin në linkun më poshtë

Vazhdim