Mamaja harron t’i blejë bateri për makinën, Teo gjen zgjidhjen që do u lërë pa fjalë

Një mama e re nuk u ka besuar syve pasi zbuloi se djali i saj trevjeçar kishte zëvendësuar bateritë e makinës së tij me tamponë.

Heather Leroux, 27 vjeçe, nga Sidnei, Australi, tha se Leo i kishte gjetur produktet femërore në çantën e sja të palestrës.

Ajo e pa makinën që në vend të baterive i ishin futur dy tamponë të rreshtuar dhe nuk nguroi ta ndante atë me një foto në Facebook.

Djali im sapo gjeti “bateritë” në çantën time të make up-it”, shkruajti ajo përkrah fotos.

Makina e McQueen e humbet vlerën nëse nuk ka bateri mbrapa dhe unë kisha harruar t’ja blija Teos për disa ditë rresht dhe ai ishte lumturuar kur kishte gjetur tamponët me idenë se ishin bateri”, shtoi 27-vjeçarja.