Majlinda: “E dua shumë nuk ngopem dot”, shihni si i përgjigjet Majku

loading...

loading...

Reperi Majk dhe Majlinda Zeka janë kthyer në çiftin më të komentuar në media dhe kjo gjë është shtuar akoma më shumë pas lindjes së Roanit. Kohët e fundit ata po shihen shumë bashkë dhe lart e poshtë po përflitet për një ribashkim të tyre.

Së fundmi Majlinda ka postuar një foto të Roanit ku shkruan: “Nuk ngopem dot. E dua shumë”, ndërsa Majk komenton me një emoji zemër.
Ndërkohë të njëjtën foto të djalit e ka postuar edhe Majku dhe thotë se i mungon shumë./shqiperiaime.al

loading...