Maitre Gims dëgjon për Majkun, e ndjekë në Instagram (FOTO)

majk

Këngëtari francez ka zgjedhur që reperi nga Kosova të jetë ndër të paktët persona që ai ndjekë në Instagram.

Është folur shumë për ngjajshmëritë mes reperit Majk dhe këngëtarit të njohur francez, Maitre Gims, shkruan lajmi.

Madje, edhe mediat franceze kanë shkruar për artistin tonë ndërsa tani për këngëtarin e hitit “Dashni” ka dëgjuar edhe vetë francezi Gims.

Ai ka vendosur të ndjekë Majkun në Instagram, duke u bërë vetëm personi i 39-të që Maitre Gims ndjekë në Instagram, derisa ai ka 775 mijë ndjekës.

Capture-10