Magjistari bën përvete Shkëndije Mujën në ‘Kojshia Show’ (VIDEO)

shkendije-mujajKa folluar sezoni i ri i Emisionin ‘ Kojshia Show’ ku të ftuar ishin Shkëndije Mujaj dhe Ilir Ferizi. Magjistari Ilir Ferizi e la pa fjalë këngtarën Shkëndije Mujaj nga magjitë që i bëri live në Emision. “Kojshia Show” transmetohet në tv 21 gjdo të diele nga ora 20:00. Në videon më poshtë muna ta ndiqni emisionin e plotë të “Kojshia Show”.