Madonna vallëzon vallen e Shotës (Video)

madonnnaaa

Madonna është një ndër emrat më të përfolur dhe më të dashur nga publiku. Në rrjetin e saj Instagram ka publikuar një video.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, kështu duke i qëndruar sa më afër publikut. Në rrjetin e saj Instagram ka publikuar një video.
Madonna në video shihet teksa vazllëzon, dhe ky vallëzim ngjason mjaft shumë me atë të “Shotës”.