“Luanët” – Luana, Blunt & Real1, VIDEO

0Prezantuesja e Top Channel-it, Luana Vjollca ka sjellë një bashkëpunim me DJ Blunt dhe rep këngëtarin Real 1.

Kënga titullohet “Luanët”, ndërkaq në këtë videoklip Luanën e shohim mjaftë provokative dhe seksi.

Për më shumë shikoni videon.