Luana Vjollca përfundon në spital, çfarë i ndodhi moderatores?

Luana Vjollca ka përfunduar në spital ditën e sotme, ndërsa nuk dihen shkaqet.

Përmes një video në Instagram, moderatorja dhe këngëtarja shqiptare ka treguar se po merr një serum dhe shfaqet në një gjendje jo shumë të mirë shëndetësore.

Ajo nuk ka dashur që të japë detaje lidhur me faktin se pse ndodhet në spital, por në disa foto të postuar më tej nuk duket mirë…