Luana Vjollca e prek ‘zogun’ (Foto)

luana-vjollca
Bukuroshja bjondinë së fundmi ka postuar një foto ku shihet shumë tërheqëse me një fustan të bardhë ndërsa në sy bie dora të cilen e ka vendosur te ‘zogu’.
Luana Vjollca dhe motra e saj Marina, aktualisht janë femrat më të komentuara në vend, transmeton lajmi.net

Kujtojmë se për dallim nga Marina, Luana vazhdon të jetë beqare, gjithashtu është femra të cilën çdo mashkull do të donte ta ketë për vete.