Luana e lumtur tregon sa kilogramë peshon (Foto)

luana

Luana Vjollca ka kohë që ka filluar palestrën dhe duket se e ka marrë seriozisht duke arritur rezultate të dukshme.

Prezantuesja seksi si duket ka pasur qëllim që të arrijë këtë peshë që ka sot.

Ajo përmes një videoje në Snapchat ka treguar se tashmë peshon 60 kilogramë.

luana-1_1453847347-906755

lu_1453847350-2544042