Lorik Cana, në pushime me arkitekten italiane Monica

1

Lorik Cana pushon me Monican. Kjo foto vjen për të gjitha vajzat që vazhdojnë të thurin ëndrra për një jetë të lumtur me Lorik Canën…

Duket se kapiteni i Kombëtares dhe lojtari i Lazio e ka marrë shumë seriozisht lidhjen me arkitekten italiane Monica, madje e ka sjellë atë edhe disa herë në Shqipëri për të pushuar.

Megjithatë, zërat se ai flirton me vajza të famshme të showbizit nuk janë shuar kurrë…

2

1