Lorik Cana e mëson serbin se si luhet futbolli (Video)

Lorik Cana ka bërë përvojë në futbollin evropian, pasi luan në nivele të larta qe 10 vjet.

Dhe, futbollisti kosovar nuk përton asnjëherë t’i ndihmojë bashkëlojtarët, të cilëve ua shfaq ato që di.

Njëjtë veproi përfaqësuesi shqiptar edhe në stërvitjen e fundit të Lazios, ku i dha disa instruksione dhe e mësoi se si të luajë mesfushorin e ri serb, Milos Antic.

Në raste të tilla, nacionaliteti del në plan të dytë./zeri/


AURONZO 2014, LAZIO – ANTIC si consiglia con CANA by lazionews