Loredana nuk ndalet, pasi u nda nga Mozzik ia nxjerrë atij disa të pa lara (Foto)

Është ndarë nga Mozzik por Loredana Zefi i ka disa fjalë për të.
Ajo në rrjetet sociale ka hedhur një mori të videove, fotove e shkrimeve të gjitha dedikim për Mozzik, shkruan lajmi.net

Në një video, ajo shihet me një mashkull përpara dhe videos ja ka lënë një shkrim ku thotë “T’besoj po nuk t’besova ku u desht me t’besu”, duke ia nxjerrë atij këtë të pa larë, pra, sa i përket besimit në çift.

Pastaj, në një tjetër postim ajo tregoi se po ndjehet e lirë.

Loredana nuk ndaloi dhe publikoi një fotografi të një pako me cigare, duke thënë se vetëm ajo i ka mbetur ta përdorë, tani pas ndarjes.

Kujtojmë që arsyet se pse Mozzik dhe ajo u ndanë nuk janë ende të njohura./Lajmi.net/